O FIRMIE

Jesteśmy firmą “Córką” powstałą z firmy Usługi Księgowe ABAKUS będącej na rynku od 1992 roku. Firma powstała na bazie i doświadczeniu firmy “matki” rozszerzając zakres oferowanych usług m.in. o : prowadzenie spraw kadrowych, tworzenie Biznes Planów, sprawozdań finansowych, wykonywanie analiz finansowych oraz sporządzanie wniosków o pozyskanie środków z funduszy europejskich i ich rozliczanie. Współpraca obu firm oparta na doświadczeniu i kompetencjach pozwala na obsługę naszych klientów na bardzo wysokim poziomie.

Właściwy dobór personelu, przejrzysty podział kompetencji, opracowanie i wdrożenie systemu stałego podnoszenia kwalifikacji, zapewnienie sprawnego przepływu informacji, elastyczność i optymalizacja świadczonych przez nas usłlug to podstawowe zasady, którymi kierujemy się aby spełnić żądania i wymaganie klientów.
Aby być profesjonalistami w swojej dziedzinie pracownicy mają obowiązek stałego podnoszenia kwalifikacji i aktualizacji wiedzy poprzez uczęszczanie na liczne kursy i szkolenia w zakresie:
– rachunkowość
– podatki
– kadry
– płace
– ZUS
– szkolenia wewnętrzne.
Ponadto pracownicy mają zapewniony dostęp do fachowej literatury i specjalistycznych publikacji.
Każdego klienta traktujemy indywidualnie świadcząc swoje usługi
uczciwie, rzetelnie i dyskretnie